Zpět na výpis

Designová vila v Garlendě v Ligurii

6 1
ID: IT0869

Luxusní vila na italské riviéře blízko golfu a soukromého letiště

Čtěte více

49 450 000 Kč

2 000 000 €

1 723 958 £

2 113 971 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen 10min od ligurského pobřeží se nachází tato luxusní rezidence obklopená klidnou středomořskou zahradou s bazénem. Nemovitost aktuálně funguje jako luxusní VIP boutique hotel a nabízí vysoký standard bydlení a maximální pohodlí.

LOKALITA: Tato opravdu skvostná vila je umístěna na klidném místě u městečka Garlenda. Rušné pobřeží je ale jednoduše dosažitelné za pár minut jízdy autem. Garlenda je díky výhodné poloze u malého letiště Riviera Airport, kde přistávají pouze malá nebo letadla nebo privátní jety, a u luxusního golfového rezortu Garlenda Golf oblíbeným útočištěm movitější klientely, která tady ocení respekt k soukromí a anonymitu. V bezprostřední blízkosti se nachází známá ligurská střediska jako je Alassio, Marina di Andora nebo Sanremo. Hranice s Francií je vzdálena pouze 1 hodinu jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost je idylicky zasazená do okolní krajiny a nabízí velké vzdušné prostory v moderním minimalistickém stylu a pěkné výhledy do krajiny. Ačkoli má poměrně tradiční exteriér s kamennou fasádou, uvnitř překvapí moderním italským designem a velmi praktickým uspořádáním. Skládá se z obývacího pokoje s krbem v nadčasovém stylu, perfektně vybavené kuchyně s jídelnou ve stylu open-plan, dále zde najdete 6 krásných prostorných ložnic a 5 moderních koupelen. Celková výměra je 350m2. Venkovní veranda s kamenným portikem je ideálním místem pro večeře al fresco s nádherným výhledem do údolí. Bazén a okolní relaxační zóna nabízejí další možnost odpočinku na sluníčko a čerstvém, mořem provoněném vzduchu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247