Zpět na výpis

Designová vila v Garlendě v Ligurii

6 1
ID: IT0869

Luxusní vila na italské riviéře blízko golfu a soukromého letiště

Čtěte více

50 660 000 Kč

2 000 000 €

1 708 543 £

2 130 182 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jen 10min od ligurského pobřeží se nachází tato luxusní rezidence obklopená klidnou středomořskou zahradou s bazénem. Nemovitost aktuálně funguje jako luxusní VIP boutique hotel a nabízí vysoký standard bydlení a maximální pohodlí.

LOKALITA: Tato opravdu skvostná vila je umístěna na klidném místě u městečka Garlenda. Rušné pobřeží je ale jednoduše dosažitelné za pár minut jízdy autem. Garlenda je díky výhodné poloze u malého letiště Riviera Airport, kde přistávají pouze malá nebo letadla nebo privátní jety, a u luxusního golfového rezortu Garlenda Golf oblíbeným útočištěm movitější klientely, která tady ocení respekt k soukromí a anonymitu. V bezprostřední blízkosti se nachází známá ligurská střediska jako je Alassio, Marina di Andora nebo Sanremo. Hranice s Francií je vzdálena pouze 1 hodinu jízdy.

POPIS NEMOVITOSTI: Nemovitost je idylicky zasazená do okolní krajiny a nabízí velké vzdušné prostory v moderním minimalistickém stylu a pěkné výhledy do krajiny. Ačkoli má poměrně tradiční exteriér s kamennou fasádou, uvnitř překvapí moderním italským designem a velmi praktickým uspořádáním. Skládá se z obývacího pokoje s krbem v nadčasovém stylu, perfektně vybavené kuchyně s jídelnou ve stylu open-plan, dále zde najdete 6 krásných prostorných ložnic a 5 moderních koupelen. Celková výměra je 350m2. Venkovní veranda s kamenným portikem je ideálním místem pro večeře al fresco s nádherným výhledem do údolí. Bazén a okolní relaxační zóna nabízejí další možnost odpočinku na sluníčko a čerstvém, mořem provoněném vzduchu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247