Zpět na výpis

Část dvojvily s velkou zahradou v Lignano Sabbiadoro

3 1
ID: IT1078

Část dvojvily ve velmi dobrém stavu nabízí blízkost centra rušného městečka a zároveň klid a soukromí díky své poloze a velké udržované zahradě.

Čtěte více

14 711 375 Kč

595 000 €

512 877 £

628 906 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nemovitost se nachází v charakteristické zeleni na tichém místě, a přesto na dosah všech služeb.

Vila stojí na pozemku o velikosti cca 570 m2. Hlavní podlaží tvoří vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. V obývacím pokoji je krb. Na východní straně jsou tři francouzská okna, která umožňují přístup na krytou verandu. První patro je vyhrazeno pro spací část s hlavní ložnicí s vlastní koupelnou a terasou s výhledem do zahrady. Dále zde najdeme další dva pokoje a koupelnu.

Nemovitost má několik parkovacích míst a garáž. Předností je velká zahrada. V blízkosti je pohodlný supermarket, bary a restaurace. Centrum města je 5 min jízdy autem. Na východní straně je dům lemován stezkou pro cyklisty/pěší a umožní vám tak dojít na pláž za pár minut.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846