Zpět na výpis

Část dvojvily s velkou zahradou v Lignano Sabbiadoro

3 1
ID: IT1078

Část dvojvily ve velmi dobrém stavu nabízí blízkost centra rušného městečka a zároveň klid a soukromí díky své poloze a velké udržované zahradě.

Čtěte více

14 812 525 Kč

595 000 €

502 801 £

637 811 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nemovitost se nachází v charakteristické zeleni na tichém místě, a přesto na dosah všech služeb.

Vila stojí na pozemku o velikosti cca 570 m2. Hlavní podlaží tvoří vstupní chodba, prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. V obývacím pokoji je krb. Na východní straně jsou tři francouzská okna, která umožňují přístup na krytou verandu. První patro je vyhrazeno pro spací část s hlavní ložnicí s vlastní koupelnou a terasou s výhledem do zahrady. Dále zde najdeme další dva pokoje a koupelnu.

Nemovitost má několik parkovacích míst a garáž. Předností je velká zahrada. V blízkosti je pohodlný supermarket, bary a restaurace. Centrum města je 5 min jízdy autem. Na východní straně je dům lemován stezkou pro cyklisty/pěší a umožní vám tak dojít na pláž za pár minut.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846