Zpět na výpis

Bíla luxusní vila u Carovigna

4 1 4 000m
ID: IT1059

Moderní vila v Apulii s autentickým trullem

Čtěte více

43 268 750 Kč

1 750 000 €

1 508 463 £

1 849 724 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Luxusní vila v kombinaci moderního a klasického apulijského stylu s bazénem a trullem umístěná nedaleko města Carovigno, které je známé výrobou kvalitního olivového oleje.

POLOHA: Carovigno se nachází v severovýchodní části Apulie. Je strategicky položeno jen pár kilometrů od krásných pláží mezi letištěm v Bari (1h) a v Brindisi (30min). V bíízkosti je možné navštívit atmosferické bílé město Ostuni nebo trulllová městečka Locorotondo a Alberobello.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato úžasná vila je ponořená v olivovém háji asi 4km od moře, kam je možno jednoduše dojet na kole. K nemovitosti patří malé trullo, typická apulijská stavba s kónickou střechou, které nabízí krásné výhledy na moře a okolní přírodu. Uprostřed zahrady je zasazen bazén a dále zde najdete barbecue zónu a různá zákoutí ve stínu ideální pro relaxaci. Celá zahrada je vybavena venkovním osvětlením a také hudební technikou. Interiér vily je tvořen prostorným obývacím pokojem ve stylu open-plan s kuchyní a jídelnou. Dále zde najdete 3 ložnice a 3 koupelny. Manželská ložnice je propojena se salónem trulla. Design chytře kombinuje moderní architekturu s orientálními prvky a vytváří velice originální a atraktivní celek.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528