Zpět na výpis

Apartmány v resortu, Lagos

2 1 800m
ID: PT0226

Ideální prázdninové apartmány ve velkém resortu se 4 bazény, recepcí a kavárnou pár kroků od centra Lagosu a v docházkové vzdálenosti od dvou úžasných písečných pláží….

Čtěte více

6 473 250 Kč - 8 446 050 Kč

262 500 € - 342 500 €

234 300 £ - 305 706 £

253 208 $ - 330 376 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme dvouložnicové apartmány po celkové rekonstrukci v uzavřeném resortu nedaleko centra historického města Lagos a v docházkové vzdálenosti od půvabných písečných pláží Dona Ana a Porto de Mos. Tyto dvuložnicové apartmány jsou nabízeny po celkové rekonstrukci s novými rozvody, dlaždicemi, kuchyní a koupelnami. Všechny apartmány mají spojený obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice s vestavěnými skříněmi a 2 koupelny. Plochy jsou cca. 100m2. Před resortem je velké venkovní parkoviště. K mání jsou 4 bazény, dva pro dospělé a dva pro děti. U bazénu je bar a v resortu další restaurace. V resortu funguje plně obsazená recepce a je možné nechat apartmán pronajímat se ziskem cca. 5% za rok. Pronájem ale není povinný. Tato část Algarve je vyhlášená nádhernými malými písečnými plážemi obklopenými majestátními útesy. Výstavba zde začala teprve před 20 lety, proto je architektura v okolí nižší a nevznikly zde ošklivé panelákové čtvrti. Na své si přijdou i vyznavači golfu, v okolí je několik známých hřišť (Boavista, Onyria Palmares, Parque da Floresta...). Pár minut pěšky je historické centrum Lagosu s množstvím vyhlášených restaurací a nočním životem. V okolí najdete tenisové kurty, plážový volejbal a směrem na západ pláže vhodné pro surfing a kitesurfing. Na letiště do Fara je to cca. hodinu po dálnici a do Lisabonu 2,5 hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247