Zpět na výpis

Apartmány v nedávno postavené rezidenci, Lido Altanea

1
ID: IT0956

Vybavené byty na prodej v rezidenci vybavené bazénem v oblíbeném přímořském rodinném letovisku Lido Altanea jen kousek chůze od moře…

Čtěte více

4 383 405 Kč

177 000 €

149 599 £

189 635 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

V přímořském letovisku Lido Altanea - Caorle, v barevné a moderní rezidenci nabízíme dvoupokojový apartmán s terasou s výhledem na bazén. Světlý apartmán vybavený veškerým komfortem se skládá z velkého obývacího prostoru s moderní kuchyní a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a pohodlným samostatným lůžkem, koupelny se sprchovým koutem. Apartmán vybavený klimatizací a trezorem se nachází v nově postaveném komplexu s velkým dětským hřištěm, grilem a bazénem. V ceně bytu je parkovací stání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846