Zpět na výpis

Apartmány v nedávno postavené rezidenci, Lido Altanea

1
ID: IT0956

Vybavené byty na prodej v rezidenci vybavené bazénem v oblíbeném přímořském rodinném letovisku Lido Altanea jen kousek chůze od moře…

Čtěte více

3 575 700 Kč

145 000 €

129 423 £

139 867 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

V přímořském letovisku Lido Altanea - Caorle, v barevné a moderní rezidenci nabízíme dvoupokojový apartmán s terasou s výhledem na bazén. Světlý apartmán vybavený veškerým komfortem se skládá z velkého obývacího prostoru s moderní kuchyní a rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a pohodlným samostatným lůžkem, koupelny se sprchovým koutem. Apartmán vybavený klimatizací a trezorem se nachází v nově postaveném komplexu s velkým dětským hřištěm, grilem a bazénem. V ceně bytu je parkovací stání.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846