Zpět na výpis

Apartmány s výhledem v Lido di Jesolo

1 1
ID: IT0832

Nový luxusní rezort s apartmány na prodej v krásné části Lido di Jesolo nedaleko pláže..

Čtěte více

5 425 200 Kč

220 000 €

196 366 £

212 212 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V blízkosti hlavního náměstí Piazza Mazzini v Lido di Jesolo se nachází tento nový realitní projekt apartmánů. Komplex bude sestávat ze tří různých budov, každé se sedmi nadzemními podlažími, a nádherné společné terasy s velkým bazénem obklopeným zelení. V projektu jsou k prodeji nabízeny kompaktní a elegantně řešené apartmány o výměře asi 65m2, které se budou skládat z velkého, světlého a vzdušného obývacího pokoje s otevřenou kuchyní a jídelním prostorem s výhledem na velkou terasu vybavenou lehátky. Dále zde najdeme jednu ložnici také s přístupem na terasu skrz francouzské okno a moderní koupelnu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528