Zpět na výpis

Apartmán v rezortu s bazénem v Alassiu

2 1 ano
ID: IT1206

Moderní apartmán s krásným výhledem na pobřeží ve vyvýšené pozici nad Alassiem

Čtěte více

9 849 450 Kč

390 000 €

328 666 £

424 637 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V dominantní a panoramatické poloze v kopci nad Alassiem nabízíme apartmán se 2 ložnicemi s výhledem na moře v exkluzivní rezidenci se společným bazénem.

Alassio je pulzující letovisko Ligurie, ideální jak pro dovolenou tak pro celoroční bydlení. V centru a v okolí naleznete kilometry krásných pláží, mnoho restaurací a barů. Alassio je situováno v tzv. Slunečném zálivu a je známé mimojiné pro své krásné historické budovy, rybářskou čtvrť a v neposlední řadě gastronomií s mořskými salámy, sušenkami "baci" a mnoha dalšími výrobky.

Interiér bytu je složen následovně: velký obývací pokoj s jídelním koutem s plně vybavenou a funkční otevřenou kuchyní, 2 ložnice a 2 koupelny. Z obývacího pokoje je přímý vstup na velkou panoramatickou terasu, kde najdeme jídelní kout s grilem. Byt je po kompletní rekonstrukci, vybaven klimatizací, s hliníkovými okenními rámy a výklopnými žaluziemi a velkou motorovou markýzou, která zakrývá celou terasu. K apartmánu dále patří jedno garážové stání a sklípek. Součástí rezidence je soukromá zahrada s typickými ligurskými rostlinami a velký bazén s relaxační zónou a lehátky.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528