Zpět na výpis

Apartmán v rezidenci se společným bazén 700 m od moře

2 1 700m
ID: IT1303

Hezký apartmán se 2 ložnicemi a terasou v zavedené rezidenci situované 700 metrů od moře v Lido Altanea jen pár kilometrů od historického centra Caorle...

Čtěte více

4 356 760 Kč

172 000 €

146 935 £

183 196 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

V Lido Altanea jen pár kilometrů od Caorle nabízíme byt se 2 ložnicemi ve 2. patře hezké rezidence se společným bazénem.

Apartmán se nachází nedaleko nákupního centra La Quercia a pouhých 700 metrů od moře. K dispozici je velký bazén pro dospělé a jeden pro děti je a velká opalovací terasa.

Byt ve 2. patře má velký obytný prostor s kuchyňským koutem a obývacím pokojem se vstupem na terasu. Jsou zde 2 ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá ideální jako malá ložnice se dvěma pohodlnými samostatnými lůžky. Koupelna je velká a vybavená sprchovým koutem. Byt má klimatizaci a také parkovací místo.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846