Zpět na výpis

Apartmán v rezidenci s bazénem v Alassiu

2 1 ano 2 000m
ID: IT1208

Apartmány na prodej v rezidenci s bazénem v horách nad Alassiem na italské Riviera del Ponente

Čtěte více

9 727 025 Kč

385 000 €

329 551 £

410 302 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V panoramatické poloze, uprostřed nádherné přírody v blízkosti oblíbeného letoviska Alassio nabízíme ke koupi apartmány se 2 ložnicemi v menší rezidenci se společným bazénem.

Alassio je pulzující letovisko Ligurie, ideální jak pro dovolenou tak pro celoroční bydlení. V centru a v okolí naleznete kilometry krásných pláží, mnoho restaurací a barů. Alassio je situováno v tzv. Slunečném zálivu a je známé mimojiné pro své krásné historické budovy, rybářskou čtvrť a v neposlední řadě gastronomií s mořskými salámy, sušenkami "baci" a mnoha dalšími výrobky.

V rezidenci jsou nabízeny k prodeji apartmány se 2 ložnicemi v přízemí se zahrádkou nebo v patře s balkónem. Ke každému patří parkovací stání v garáži. Rezidence je elegantně zařízena a vybavena společný bazénem a relaxační zonou, která skýtá krásné pohledy na Rvieru del Pontente a okolní přírodu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528