Zpět na výpis

Apartmán v první linii u moře v Alassiu

2 10m
ID: IT1008

Jedinečný apartmán s okouzlujícím výhledem na moře v Alassiu

Čtěte více

34 030 800 Kč

1 380 000 €

1 231 750 £

1 331 148 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Stylový, luxusní apartmán s nezapomenutelným výhledem na moře v renomovaném středisku Alassio na italské Riviéře s jemnými pískovými plážemi.

LOKALITA: Alassio je pulzující letovisko Ligurie, ideální jak pro dovolenou tak pro celoroční bydlení. V centru a v okolí naleznete kilometry krásných pláží, mnoho restaurací a barů. Alassio je situováno v tzv. Slunečném zálivu a je známé mimojiné pro své krásné historické budovy, rybářskou čtvrť a v neposlední řadě gastronomií s mořskými salámy, sušenkami "baci" a mnoho dalšími výrobky.

POPIS NEMOVITOSTI: Elegantní apartmán o výměře 130m2 byl v posledních letech zrekonstruován prestižním architektonickým studiem z Turína a okouzlí Vás nápaditým luxusním stylem. Samozřejmostí je využití nejnovějších technologií pro maximální pohodlí. Dominantou je samozřejmě úžasný výhled na nekonečné moře, který můžete obdivovat jak z oken bytu, tak především z velké terasy, na které je umístěno jacuzzi. Nemovitost se skládá z prostorného obývacího pokoje s přístupem na terasu, 2 velkoryse řešených ložnic, z nichž jedna má vlastní koupelnu v přírodním mramoru, další koupelny se sprchou, dvou šaten a malé pracovny. Manželská ložnice má také přístup na terasu. Moderní kuchyně je vybavena spotřebiči nejlepších značek a vyvedena ve vzácném mramoru. Součástí nemovitosti je také prádelna a v této oblasti velmi cenná garáž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247