Zpět na výpis

Apartmán v první linii u moře v Alassiu

2 10m
ID: IT1008

Jedinečný apartmán s okouzlujícím výhledem na moře v Alassiu

Čtěte více

34 134 300 Kč

1 380 000 €

1 175 626 £

1 497 447 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Stylový, luxusní apartmán s nezapomenutelným výhledem na moře v renomovaném středisku Alassio na italské Riviéře s jemnými pískovými plážemi.

LOKALITA: Alassio je pulzující letovisko Ligurie, ideální jak pro dovolenou tak pro celoroční bydlení. V centru a v okolí naleznete kilometry krásných pláží, mnoho restaurací a barů. Alassio je situováno v tzv. Slunečném zálivu a je známé mimojiné pro své krásné historické budovy, rybářskou čtvrť a v neposlední řadě gastronomií s mořskými salámy, sušenkami "baci" a mnoho dalšími výrobky.

POPIS NEMOVITOSTI: Elegantní apartmán o výměře 130m2 byl v posledních letech zrekonstruován prestižním architektonickým studiem z Turína a okouzlí Vás nápaditým luxusním stylem. Samozřejmostí je využití nejnovějších technologií pro maximální pohodlí. Dominantou je samozřejmě úžasný výhled na nekonečné moře, který můžete obdivovat jak z oken bytu, tak především z velké terasy, na které je umístěno jacuzzi. Nemovitost se skládá z prostorného obývacího pokoje s přístupem na terasu, 2 velkoryse řešených ložnic, z nichž jedna má vlastní koupelnu v přírodním mramoru, další koupelny se sprchou, dvou šaten a malé pracovny. Manželská ložnice má také přístup na terasu. Moderní kuchyně je vybavena spotřebiči nejlepších značek a vyvedena ve vzácném mramoru. Součástí nemovitosti je také prádelna a v této oblasti velmi cenná garáž.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247