Zpět na výpis

Apartmán v první linii u moře blízko Sanrema

2 ano 50m
ID: IT1271

Příjemný apartmán hned u pláže v rezidenční čtvrti Arma di Taggia v blízkosti San Rema na krásné Rivieře del Ponente v italské Ligurii

Čtěte více

10 386 600 Kč

420 000 €

357 998 £

455 413 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V oblasti Arma di Taggia jen 9km od známého Sanrema hned u krásné písečné pláže nabízíme k prodeji tento světlý a vzdušný moderní apartmán. Byt o výměře asi 80m2 je umístěn v pátém patře rezidenční budovy s výtahem a skládá se z předsíně, kuchyně s jídelnou, 2 ložnic a koupelny. K dispozici je prostorný balkón s krásným výhledem na moře. Součástí nemovitosti je také sklípek. Sanremo je kulturní a turistické centrum Riviery del Ponente ležící na strategickém místě mezi mysem Capo Verde a Capo Nero. Přímořské letovisko je již od 19. století centrem společenského dění, kdy ho objevila italský šlechta. Velmi známý je hudební festival italské písně, který se každoročně koná v únoru. Z letiště z Nice je to pouze hodina jízdy autem. Z Prahy sem dojedete za cca 12 hodin.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528