Zpět na výpis

Apartmán v první liii u moře v La Marmorata na severní Sardinii

2 ano 100m
ID: IT1269

Kompaktní apartmán s nádhernou terasou a výhledem na moře v La Marmorata na severní Sardínii

Čtěte více

6 067 200 Kč

240 000 €

202 004 £

262 297 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velmi útulný apartmán se nachází v jedinečné poloze hned u moře v oblasti La Marmorata. Je umístěn v prvním a posledním patře malého kondominia. Hlavním lákadlem apartmánu je určitě velká terasa s nádherným výhledem na moře. Tento kompaktní apartmán prakticky využívá prostoru a najdete zde obývací pokoj s jídelnou a kuchyňkou, manželskou ložnici a koupelnu. Na půdě ja pak další místnost, kde je umístěna postel. V ceně je zahrnut veškerý nábytek a vybavení. Součástí rezortu je pláž, restaurace, bar a obchod s potravinami. Je zde také možný pronájem lodí a člunů. Asi 5km od rezortu je vzdáleno městečko Santa Teresa di Gallura s dalšími obchody a restauracemi. Letiště v Olbii se nachází hodinu jízdy od nemovitosti.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528