Zpět na výpis

Apartmán se střešní terasou hned u moře v Apulii

3 ano
ID: IT0683

Letní apartmán hned u moře v Apulii

Čtěte více

8 137 800 Kč

330 000 €

294 549 £

318 318 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skvělý apartmán ve výborném stavu s úžasnou střešní terasou je na prodej hned u moře v poklidném městečku Campomarino di Maruggio v Apulii. Tato oblast je známá díky svým nádherným plážím. Letiště v Bari je vzdáleno necelé dvě hodiny jízdy, Brindisi jen hodinu. Apartmán se skládá z prostorného a vzdušného obývacího pokoje, kuchyně, 3 ložnic, 2 koupelen, balkónu s výhledem na moře a dále úchvatné střešní terasy. K nemovitosti patři také garáž o rozloze 48m2. Okna mají moskitiéry.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247