Zpět na výpis

Apartmán s výhledem jen 50 m od moře, Ospedaletti

2 ano 50m
ID: IT0354

Pěkný byt ve skvělé pozici u moře v Ligurii…

Čtěte více

17 138 700 Kč

695 000 €

620 338 £

670 397 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Třípokojový apartmán (100 m²) se nachází v jedinečném místě v Ospedaletti v Ligurii na severu Itálie v nedávno zrekonstruované vile s velkou terasou v docházkové vzdálenosti od veškeré občanské vybavenosti a jen 50 metrů od pláže. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, dvou dvoulůžkových ložnic a dvou koupelen. K bytu náleží terasa s okouzlujícím výhledem na moře, garáž, zahrada, parkovací stání. Z terasy je úžasný, ničím nerušený výhled na moře.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247