Zpět na výpis

Apartmán s úžasným výhledem v Lido di Jesolo

2 1 ano 400m
ID: IT1057

Kompletně vybavený apartmán s nádhernými výhledy v Lido di Jesolo

Čtěte více

12 000 875 Kč

475 000 €

406 589 £

506 217 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Plně zařízený a vybavený apartmán ve vysokopodlažní rezidenci s bazénem a vlastním místem na pláži v srdci Lido di Jesola.

POLOHA: Apartmán je umístěn v rezidenci Aquileia, která se nachází v centrální části Lido di Jesola blízko Piazza Mazzini jen pár minut od promenády s obchody a restauracemi. Lido di Jesolo je oblíbenou destinací díky krásným čistým plážím a jednoduchému dojezdu z ČR. Z Prahy se do lokality dostanete za asi 9 hodin jízdy (790km), z Brna za 8 hodin jízd (710km). Středisko je vhodné jak pro rodiny s malými i většími dětmi díky široké paletě aktivní zábavy a sportu, tak pro ty, kteří vyhledávají klidnější a pohodlnější dovolenou.

POPIS NEMOVITOSTI: Příjemný, moderně zařízený apartmán se 2 ložnicemi a 1 koupelnou nabízí vysoký komfort a především úžasné výhledy ze všech oken a prostorné terasy. Je vybaven topením v podlaze a klimatizací, takže je jednoduše obyvatelný po celý rok. Nábytek a vybavení jsou v ceně včetně pračky. Rezidence má k dispozici bazén a také soukromá místa na pláži. K apartmánu také patří parkovací stání v garáži.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528