Zpět na výpis

Apartmán s úžasným výhledem v Lido di Jesolo

2 1 ano 400m
ID: IT1057

Kompletně vybavený apartmán s nádhernými výhledy v Lido di Jesolo

Čtěte více

11 466 900 Kč

465 000 €

415 046 £

448 539 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Plně zařízený a vybavený apartmán ve vysokopodlažní rezidenci s bazénem a vlastním místem na pláži v srdci Lido di Jesola.

POLOHA: Apartmán je umístěn v rezidenci Aquileia, která se nachází v centrální části Lido di Jesola blízko Piazza Mazzini jen pár minut od promenády s obchody a restauracemi. Lido di Jesolo je oblíbenou destinací díky krásným čistým plážím a jednoduchému dojezdu z ČR. Z Prahy se do lokality dostanete za asi 9 hodin jízdy (790km), z Brna za 8 hodin jízd (710km). Středisko je vhodné jak pro rodiny s malými i většími dětmi díky široké paletě aktivní zábavy a sportu, tak pro ty, kteří vyhledávají klidnější a pohodlnější dovolenou.

POPIS NEMOVITOSTI: Příjemný, moderně zařízený apartmán se 2 ložnicemi a 1 koupelnou nabízí vysoký komfort a především úžasné výhledy ze všech oken a prostorné terasy. Je vybaven topením v podlaze a klimatizací, takže je jednoduše obyvatelný po celý rok. Nábytek a vybavení jsou v ceně včetně pračky. Rezidence má k dispozici bazén a také soukromá místa na pláži. K apartmánu také patří parkovací stání v garáži.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528