Zpět na výpis

Vila s vnitřním bazénem a bez povinného pronájmu, Scheifling

4 1
ID: AT0249

Krásná moderní vila bez povinnosti pronájmu na klidném a slunném místě ve výborně vybaveném štýrském městě Scheifling a na dosah lyžařským střediskům…

Čtěte více

16 339 200 Kč

690 000 €

606 999 £

741 444 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Moderní cihlová vila s vnitřním bazénem na klidném, slunném místě v Scheiflingu na prodej. Možno využívat jako hlavní bydliště nebo jako rekreační rezidenci bez povinného pronájmu!

POLOHA: Scheifling je půvabná historická rakouská vesnička založená v roce 972. Má cca 1500 obyvatel, nachází se v nadmořské výšce 762 m.n.m. a je obklopena krásnými štýrskými Alpami. Je vzdálena od masivního turistického ruchu, ale zároveň se v krátké dojezdové vzdálenosti nachází několik lyžařských středisek a i v létě nabízí oblast široké možnosti trávení volného času. V zimě je Scheifling v krátké dojezdové vzdálenosti od několika lyžařských středisek. Nejblíže jsou střediska Lachtal (36 km sjezovek a lyžařských tras, ve výšce 1600 – 2222 m.n.m.) a Kreischberg (42 km sjezdovek, do výšky 2 118 m.n.m), vzdálená pouhých 20 minut autem. Dále je možné lyžovat i v Grebenzenu, v Gaal a na Frauenalpe. Okolí také nabízí velké množství běžeckých tratí a další zimní radovánky, např. bruslení na zamrzlých rybnících. V létě je v okolí Scheiflingu mnoho stezek pro pěší turistiku i horská kola. Další aktivity v blízkosti zahrnují golf, paragliding, jízdu na koni, tenis a při teplejším počasí i koupání v mnoha okolních koupalištích a rybnících. Scheifling je ale vhodný i pro celoroční bydlení. Má veškerou infrastrukturu včetně školky, školy, lékaře, nádraží a samozřejmě nejrůznějších obchodů a služeb.

NEMOVITOST: Nemovitost (216 m2) postavená v roce 2012 je v současné době rozdělena na dvě samostatně přístupné jednotky - jednotka v patře je využívána pro bydlení, jednotka v přízemí pro podnikání, ale není problém ji snadno předělat na bytovou, nebo obě jednotky propojit tak, aby vznikl jeden velký bytový prostor. Obytná jednotka v patře se skládá z obývacího pokoje s jídelnou a s kuchyní s moderní kuchyňskou linkou a se značkovými spotřebiči, ložnice s koupelnou, toaletou a saunou. Z obývacího pokoje se vstupuje do zimní zahrady s vnitřním bazénem. Celá tato část je zařízena ve středomořském stylu se zdmi v kamenném vzhledu. Útulné teplo v jídelně a obývacím pokoji zajišťuje krb. K dispozici je také terasa a krytý balkon. V přízemí je v současné době ateliér o 3 pokojích, celkem o ploše cca 72 m2. Dále je zde samostatné WC a komora, velká technická a skladovací místnost. Dům má garáž a přístřešek na auto, další parkování je možné na zahradě. Na zahradě je také jezírko - biotop, který skvěle doplňuje nemovitost.

UŽITÍ: Nemovitost je možné využívat jako trvalé bydliště nebo jako prázdninovou rezidenci bez povinného pronájmu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247