Zpět na výpis

Nové byty bez povinného pronájmu v oblasti Murau

1-3
ID: AT0231

Ve štýrském Murau, v Scheiflingu, stranou masového turismu vznikají nové moderní apartmány bez povinného pronájmu…

Čtěte více

5 671 787 Kč - 10 015 480 Kč

223 123 € - 394 000 €

189 959 £ - 335 437 £

253 001 $ - 446 761 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nový projekt vznikající v půvabné vesničce Scheifling v kraji Murau bude nabízet 14 bytů, jejichž užití je zcela na budoucích vlastnících. Byty lze používat jako přechodné, volnočasové bydliště bez pronájmu, lze zde bydlet celoročně nebo byt pronajímat a to jak dlouhodobě, tak po týdnech turistům. Apartmány vznikají na okraji obce Scheifling, v klidné lokalitě s docházkovou vzdáleností do supermarketu, na nádraží a k dalším službám. 14 apartmánů o velikostech 54- 134m2 se 2-4 pokoji bude postaveno z cihel s částečným dřevěným obkladem. Apartmány budou vybaveny terasami s výhledy do okolí nebo zahrádkami v přízemí. Ke každému bytu patří sklípek a je třeba dokoupit aspoň 1 kryté nebo nezastřešené venkovní parkovací místo. Vytápění bude dálkové prostřednictvím topení v podlaze nebo radiátorů. Stavba začne na jaře 2022 a byty budou hotové na jaře 2023. Byty staví zkušená místní firma. Budou plně bezbariérové. Apartmány jsou vhodné pro kupující, kteří hledají klid uprostřed krásné štýrské přírody a chtějí se vyhnout masovému turismu. Zároveň se ale Scheifling se nachází 20 minut jízdy od dvou vysokých lyžařských středisek Lachtal a Kreischberg a další 3 střediska jsou v dojezdu do 45 minut a v krajině plné turistických a běžkařských tras, koupališť a s možností dalších volnočasových aktivit. I slavné Wörthersee je pouze hodinu jízdy. Výhodou je i krátká dojezdová vzdálenost z Brna (4 hodiny) a z Pahy (5 hodin). Apartmány jsou nabízeny bez provize pro kupující!
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247