Zpět na výpis

Moderní vila s nádhernými výhledy nedaleko Marseille

4 1 ano
ID: FR0067

Tato vila je zasazena v klidné zeleni a obklopena modří Azurového pobřeží, zároveň je v dosahu potřebných služeb a za dvacet minut jste na letišti v Marseille...

Čtěte více

43 286 250 Kč

1 750 000 €

1 490 830 £

1 898 936 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato moderní vila se nalézá uprostřed zelené oblasti kolem úžasného pobřeží Calanques. Do centra Marseille se dostanete za 20 minut vlakem a po dvacetiminutové jízdě autem jste na letišti. Nejbližším městem je Ensues La Redonne. Vila je situována ve slepé ulici a rozkládá se na 230m2 a třech poschodích. Vejdeme-li do obývacího pokoje v přízemí, hned nás uchvátí krásné panoramatické výhledy skrze skleněná dvojitá francouzská okna. Hlavní obytný prostor doplňuje otevřená kuchyně, snídaňový bar a jídelna, jež volně pokračuje na terasu. Terasu je možné zastnínit pomocí elektronicky ovládané markýzy. V přízemí se také nachází studovna/ložnice, dále pak technická místnost/prádelna, vinný sklep, hostovská šatna a toaleta. Točité schodiště nás zavede do prvního patra, kde je k dispozici hlavní ložnice s vlastní koupelnou (dvě umyvadla, jacuzzi, sprcha) a krásným výhledem. Sestoupíme-li níže, ocitneme se u bazénu zdobeným mozaikou (9 x 5 m) a jacuzzi, a ještě o úroveň níže nalezneme samostatný hostovský apartmán s kuchyňkou a vlastní koupelnou. Níže se nachází letní kuchyně se zónou ke grilování a sluneční terasa. Vedle vily je situován další hostovský apartmán se samostatným vchodem a rovněž s výhledem na záliv; naleznete zde i hřiště na petanque. Dům je vybaven dvojitými skleněnými okny, alarmem připojeným k monitorovací stanici, bezpečnostním kamerovým systémem CCTV, bezpečnostními vraty a garáží, jež lze otevírat dálkově, a osvětlením na terase, rovněž ovládaným na dálku. Topení je centrální olejové, nedávno byl instalován bojler Chappée a nechybí podlahové topení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247