Zpět na výpis

Moderní vila s nádhernými výhledy nedaleko Marseille

4 1 ano
ID: FR0067

Tato vila je zasazena v klidné zeleni a obklopena modří Azurového pobřeží, zároveň je v dosahu potřebných služeb a za dvacet minut jste na letišti v Marseille...

Čtěte více

43 155 000 Kč

1 750 000 €

1 562 002 £

1 688 050 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato moderní vila se nalézá uprostřed zelené oblasti kolem úžasného pobřeží Calanques. Do centra Marseille se dostanete za 20 minut vlakem a po dvacetiminutové jízdě autem jste na letišti. Nejbližším městem je Ensues La Redonne. Vila je situována ve slepé ulici a rozkládá se na 230m2 a třech poschodích. Vejdeme-li do obývacího pokoje v přízemí, hned nás uchvátí krásné panoramatické výhledy skrze skleněná dvojitá francouzská okna. Hlavní obytný prostor doplňuje otevřená kuchyně, snídaňový bar a jídelna, jež volně pokračuje na terasu. Terasu je možné zastnínit pomocí elektronicky ovládané markýzy. V přízemí se také nachází studovna/ložnice, dále pak technická místnost/prádelna, vinný sklep, hostovská šatna a toaleta. Točité schodiště nás zavede do prvního patra, kde je k dispozici hlavní ložnice s vlastní koupelnou (dvě umyvadla, jacuzzi, sprcha) a krásným výhledem. Sestoupíme-li níže, ocitneme se u bazénu zdobeným mozaikou (9 x 5 m) a jacuzzi, a ještě o úroveň níže nalezneme samostatný hostovský apartmán s kuchyňkou a vlastní koupelnou. Níže se nachází letní kuchyně se zónou ke grilování a sluneční terasa. Vedle vily je situován další hostovský apartmán se samostatným vchodem a rovněž s výhledem na záliv; naleznete zde i hřiště na petanque. Dům je vybaven dvojitými skleněnými okny, alarmem připojeným k monitorovací stanici, bezpečnostním kamerovým systémem CCTV, bezpečnostními vraty a garáží, jež lze otevírat dálkově, a osvětlením na terase, rovněž ovládaným na dálku. Topení je centrální olejové, nedávno byl instalován bojler Chappée a nechybí podlahové topení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247