Zpět na výpis

Malebné srubové domky v Bavorském lese

2
ID: AT0294

Útulné srubové domy v tradičním designu v krásné lokalitě v půvabném dolnobavorském městečku s poutním kostelem jen cca 50 km od českých hranic…

Čtěte více

9 374 565 Kč - 10 240 290 Kč

379 000 € - 414 000 €

322 871 £ - 352 688 £

411 255 $ - 449 234 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V malebné krajině Bavorského lesa, jen kousek od hranic s Českou republikou, nabízíme k prodeji domky ve tradičním rustikálním stylu v půvabném městečku Sankt Englmar.

LOKALITA: Domy se nacházejí v oblasti Bavorského lesa v městečku Sankt Englmar v nadmořské výšce 800 m n.m., necelou hodinu jízdy od Železné Rudy. Mětečko má přibližně 2000 obyvatel a je zde veškerá občanská vybavenost včetně obchodů, kavárny nebo restaurací. Cca 200 metrů od domků je menší sjezdovková oblast Predigtstuhl Arena (cca 10 km sjezdovek), ideální pro lyžařské začátky. Hned u domů je také běžkařská trasa a pěkný les. Oblast je vyhlášená a oblíbená mezi příznivci klasického lyžování - v oblasti je 74 km tratí. V okolí je je také sáňkařská dráha, aquapark, atraktivní stezka v korunách stromů s domem "vzhůru nohama" nebo se stezkou optických klamů. Nedaleko centra se nachází se nachází 17hektarový lázeňský park s vodními plochami, pavilony k sezení nebo Kneippovým chodníčkem. Lokalita je také vhodná pro pěší turistiku - okolí nabízí cca 75 km tras - nebo horolezectví či cykloturistiku. V zimě se zde pořádá vyhlášený předvánoční trh. Z Prahy trvá cesta 3 hodiny, z Brna 5 hodin.

NEMOVITOST: Na prodej jsou tradiční domky se 2 ložnicemi a s plochami od cca 55 do 58,5 m2, s terasami okolo 20 m2 a se zahradou od 306 do 651 m2. Každý z domů je jiný, individualizovaný. Dispozičně sestávají z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a se vstupem na terasu, dále jsou zde 2 ložnice a koupelna s toaletou. Některé z domů mají k dispozici saunu se zázemím. Všechny domy jsou již postavené a každý z nich je pojmenovaný po stromě, který u něj i roste (jabloň, hrušeň, třešeň atd.) Každý dům je vybaven kachlovými kamny, ale je možné si přikoupit i infratopení, které nemovitost rychle vytopí. Všechny domy jsou plně vybavené v tradičném stylu s krásným dřevěným nábytkem a půdobí velmi útulně. K vybavení každého domu patří také gril. K dispozici v areálu je také prádelna, kde si majitelé i hosté mohou během pobytu vyprat prádlo. Uvedené ceny jsou včeně vybavení a parkovacího místa.

UŽITÍ: Domy není povinné pronajímat, nicméně v případě zájmu to možné je. O pronájem se v tom případě může starat zavedená agentura. Vlastní pobyt majitele je oficiálně omezen na 6 týdnů v roce. Pro více informací o podmínkách nás, prosím, kontaktujte.

Související lokality

Další nemovitosti v Německu

Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247