Zpět na výpis

Krásná jednopodlažní vila s bazénem, u pláže Albufeira

4 1 ano 800m
ID: PT0223

Krásná vila s nově zrekonstruovaným bazénem se nachází jen 800 m od písečné pláže Sta. Eulália a jen 3 km od Albufeiry, kde se nalézají veškeré služby.

Čtěte více

15 576 750 Kč

630 000 €

543 047 £

665 901 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato krásná vila se nachází jen 800 m od pláže Sta. Eulália, u Quinta da Balaia a asi 3 km od Albufeiry. Vila se skládá ze vstupní haly, 4 ložnic, 1 koupelny, 3 koupelen, velkého obývacího pokoje a jídelny s krbem, kuchyně. Dům je plně vybaven klimatizací v každé místnosti. Součástí vily je prostorná garáž. Tato vila má fantastický venkovní prostor, s vířivkou k relaxaci a nedávno zrekonstruovaným bazénem (nové čerpadlo a filtry, stejně jako revize stěn a dna). Dům je obklopen krásnou zahradou se vzrostlými stromy. Vila je rozprostřena na celkové rozloze 1117 m².

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247