Zpět na výpis

Kouzelná usedlost v srdci Luberonu

12 2
ID: FR0066

Tato usedlost je klidnou oázou uprostřed luberonského pohoří, která Vás uchvátí svými výhledy a nabídne veškerý komfort, včetně dvou bazénů a tenisového kurtu...

Čtěte více

74 530 575 Kč

2 995 000 €

2 529 461 £

3 219 324 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tuto působivou provensálskou usedlost naleznete necelých 7 km od malebné vesničky Murs v srdci Luberonu, asi 40 km od Avignonu. Nemovitost obklopená téměř 11 ha pozemku sestává z hlavního domu s 5 ložnicemi, dalšího domu o 3 ložnicích, 2 dvoupokojových vilek, 2 bazénů a tenisového kurtu. Hlavní dům „Mas“, který se rozkládá na 400 m2 a který dříve sloužil jako medová farma, se může pochlubit slunečními terasami, prostornými balkóny, půvabnou soukromou zahradou a ohromujícím bazénem, ze kterého je nádherný výhled na Luberon. V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj, jídelna, velká, plně vybavená kuchyně a jedna ložnice. V patře jsou k dispozici další čtyři ložnice. Všech pět ložnic má vlastní koupelnu s vanou i sprchovým koutem; dvě ložnice jsou vybaveny prostorným balkónem s výhledem na luberonské údolí. V prvním patře je situována také společenská místnost se třemi francouzskými okny, jež vedou na balkón, rovněž s úchvatným výhledem na Luberon. Pro odpočinek a venkovní stolování se nabízí hned několik míst, která zahrnují letní jídelnu či prostorný dvůr před domem, jenž je zastíněn lípami. Dům nedávno prošel pečlivou rekonstrukcí, při které byl zachován tradiční provensálský styl. Asi 300 metrů pod hlavním domem naleznete „Bastide“, původní kamennou loveckou chatu z 18. století, která byla citlivě zrenovována a čítá 160 m2. V přízemí se nalézají dva obývací pokoje, oba vybavené krbem, který podtrhuje jejich útulnou atmosféru. Zadní chodbou se dostaneme do velké kuchyně s jídelnou a technické místnosti. Oba obývací pokoje i kuchyně mají dvojitá francouzská okna, která vedou na dlážděnou terasu, jež obklopuje zahrada ohraničená dubovým lesíkem. V patře naleznete tři ložnice; dvě mají vlastní koupelnu, zatímco třetí ložnice má k dispozici velkou společnou koupelnu a samostatný sprchový kout. Po boční cestičce dojdete k bazénu (17m x 7m) se sluneční terasou, venkovní jídelnou s kuchyní a grilem. Dvě vilky o 2 ložnicích, které se nacházejí hned pod „Masem“ a shlížejí na luberonské údolí, završují celou nemovitost. Uvnitř se nalézá otevřený obývací pokoj/jídelna, prostorná kuchyně a koupelna. Před a za vilkou najdete venkovní posezení. Vilky jsou propojené, ale dají se jednoduše přebudovat na jednotlivé nemovitosti.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247