Zpět na výpis

Byt s terasou v malebném městečku La Ciotat

3 ano
ID: FR0070

Kompletně zrenovovaný byt se nachází v malebném přístavním městečku La Ciotat, které Vás uchvátí pohledy na barevné rybářské loďky na pozadí modravého moře...

Čtěte více

13 849 946 Kč

561 750 €

490 194 £

555 242 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

La Ciotat je okouzlující městečko s útulnými restauracemi a půvabným přístavem a může se pochlubit sedmikilometrovým pobřežím, turistickými trasami v okolí, rozmanitými akcemi po celý rok a dobrou návazností na několik letišť. Nabízený byt o ploše 98m2 je vzdálený 2 km od vlakové zastávky a jen pár kroků od moře. Budova o třech podlažích, kde se na každém patře nachází jeden byt, byla postavena v roce 1975 s použitím tradičních francouzských materiálů. Byt je situován v prvním patře a byl v roce 2014 kompletně zrenovován. Dominantou bytu je krásný balkón s výhledem na pláž po celé délce, na který se vchází francouzskými dveřmi jak z moderní kuchyně propopojené se světlým obývacím pokojem, tak z hlavní ložnice, která má vlastní koupelnu s vanou a toaletou. Další dvě ložnice jsou rovněž vybaveny koupelnou a také šatnou. V bytě je k dispozici ještě další toaleta. Byt je krásně světlý, vzdušný a slunný – jedna strana je orientována na pláž, další tři strany mají výhled do okolní zeleně a všechny místnosti, včetně koupelen, mají okna. Byt má 2 vlastní parkovací místa a v suterénu prostorný ‚vinný sklípek‘. Rozhodnete-li se k turistickému pronájmu, současný majitel pronajímá byt v letních měsících za 1 500 EUR za týden.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247