Zpět na výpis

Elegantní vila s 8 apartmány na ostrově Lefkada

1
ID: GR0006

Apartmánová vila na oblíbeném řeckém ostrově Lefkada - ideální jako prázdninová rezidence pro velkou rodinu nebo jako investice se zajímavým výnosem...

Čtěte více

17 878 500 Kč

725 000 €

647 115 £

699 335 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji krásnou středomořskou vilu s 8 apartmány na romantickém řeckém ostrově Lefkada. Ideální nemovitost jako prázdninová rezidence pro početnou rodinu nebo jako hotel/penzion pro komerční využití se zajímavým výnosem.

POLOHA: Nemovitost se nachází na krásném místě obklopena přírodou jen asi 10 minut chůze od dlouhé písečné pláže Agios Ioannis oblíbené kitesurfisty na severním pobřeží ostrova. V docházkové vzdálenosti najdete pár kaváren, restaurací a minimarket. Centrum hlavního města ostrova je vzdáleno pouhých 10 minut jízdy autem. Na mezinárodní letiště Aktion/Preveza se dostanete za asi 30 minut jízdy autem. Lefkada je čtvrtým největším ostrovem v Jónském moři, nedaleko známějšího Korfu. Ostrov je proslulý především pro své bělostné pláže, tyrkysové moře a bujnou vegetaci. Je vhodný nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro milovníky pěší turistiky a cyklistiky s širokou možností výletů a procházek. Největším lákadlem jsou nepochybně kilometry nádherných pláží s příznivými podmínkami pro vodní sporty, jachting a surfing.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato rozlehlá třípodlažní vila o vnitřní výměře asi 291 m2 nabízí spoustu prostoru a flexibilní využití. Až do nedávna byla užívána jako apartmánový hotel s osmi apartmány s různou dispozicí. Vila se nachází ve velmi dobrém stavu, je moderně vybavená a připravená k nastěhování. Celková plocha pozemku je 2 470 m2 a vila je obklopena příjemnou udržovanou zahradou, která poskytuje absolutní soukromí a klid. Zahradě dominuje velký bazén s relaxační zónou. Na pozemku dále najdete přízemní multifunkční domek o výměře asi 70 m2 s venkovní kuchyňkou a parkování pro 12 vozidel.

Související lokality

Další nemovitosti v Řecku

Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247