Zpět na výpis

Zrenovovaný toskánský statek s velkým pozemkem a bazénem, Motecatini

ID: IT0155

Zrenovovaný toskánský statek se čtyřmi samostatnýmio byty, velkým pozemkem a bazénem,45 minut jízdy od moře

Čtěte více

22 993 150 Kč

890 000 €

777 111 £

1 017 126 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Typický toskánský statek kompletně zrekonstruovaný s původními materiály a zachováním původních prvků a tvar staré nemovitosti. Rekonstrukce byla provedena v souladu s vysokými standardy za použití drahých a kvalitních materiálů, moderních technologií a nábytku, s cílem vytvořit dokonalý kontrast rustikálního a moderního stylu. Dům je jen 2 km jízdy od nejbližší středověké vesnice Montecatini Val di Cecina, což je velmi pěkná vesnička, která nabízí všechny služby, jako jsou banky, pošta, bary, restaurace, obchod s potravinami a další. Montecatini Val di Cecina je pouze 1 hodinu jízdy od mezinárodního letiště v Pise, 45 minut jízdy autem od moře a za 1 a půl hodiny je možné dosáhnout nejkrásnějších měst Toskánska jako je Florencie, Siena, Lucca a San Gimignano. Dům je snadno dostupný po 400 m soukromé cestě. Jedná se o dvoupodlažní dům, 330 m² (hrubý povrch) s 85 m² přístaveb. Hlavní budova se skládá ze 3 bytů, každý se samostatným vchodem a 2 z nich jsou spojeny průchodem. Nemovitost zahrnuje ještě čtvrtou bytovou jednotku, která se nachází v přístavbě pod vyhlídkovou terasou. První byt má 93 m² a zahrnuje: vstup, kuchyň s jídelnou, ložnici a koupelnu. Vnitřním schodištěm je možné se dostat do prvního patra, které obsahuje ateliér a dvoulůžkovou ložnici s vanou a se sprchou. Druhý byt má 95 m² a zahrnuje v přízemí kuchyň s jídelnou, ložnici a koupelnu v přízemí a dále v patře studio a další dvoulůžkovou ložnici s vanou a sprchovým koutem. Na západní straně domu je třetí byt o velikosti 40 m², který se skládá z: kuchyně s obývacím pokojem, ložnice a koupelny. V nemovitosti je možné obdivovat trámové stropy, mramorové obklady, kamenné zdi, dřevěné rolety, dvojitá okna. Každý byt má samostatné systémy s plynovým vytápěním (zásobník plynu je umístěný v podzemí). V suterénu pod terasou se nachází čtvrtý byt s velikostí 35 m² a zahrnuje obývací pokoj s kuchyní, koupelnu, předsíň a ložnici. Vždy na stejném patře se nachází technická místnost, kde je možné najít nádrže na vodu a boilery, navíc je zde další pokoj s čerpadlem bazénu a rozvaděči. Nemovitost zahrnuje 7000 m² dobře udržovaných a oplocených pozemků, s několika ovocnými stromy a olivovníky. V horní části bylo vytvořeno parkoviště s automatickým vstupní branou. Tato nemovitost se může pochlubit krásným 7 x 13 m bazénem a je možné obdivovat úchvatný panoramatický výhled přes toskánské kopce. Přímé lety z Prahy do blízké Pisy několikrát týdně. 10 hodin z ČR autem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247