Zpět na výpis

Zrenovovaný apartmán v Daiano ve Val di Fiemme

2
ID: IT0590

Vynikající nabídka! Lyžařský apartmán v italských Alpách v údolí Val di Fiemme…

Čtěte více

6 243 825 Kč

245 000 €

209 145 £

291 210 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Perfektní příležitost k získání cenově výhodného 2-lůžkového pěkně zrekonstruovaného apartmánu v Daiano ve Val di Fiemme v italských Dolomitech. Jedná se o prostorný a světlý byt, který se nachází ve druhém patře staršího venkovského domu a těží ze samostatného přístupu přes vnější schodiště. Interní renovace byla provedena v roce 2013, kdy byl vytvořen moderní, chytře navržený prostor. Byt o rozloze 104 m2 je vybaven kuchyní, dvěma prostornými ložnicemi v podkroví s veluxovými okny, dvěma koupelnami a další jednou místností. Byt je zařízen a plně vybaven nábytkem. Jeho součástí je také sklep. Daiano je malá vesnice 3 km od Cavalese, 5 km od Alpe Cermis a 12 km od lyžařských terénů Pampeago. Nejbližší přístupový bod ke slavnému okruhu Sellaronda je asi 40 / 50min jízdy. Údolí Val di Fiemme s více než 100 km sjezdovek je součástí velkého lyžařského areálu Dolomiti Superski, možná největšího na světě, s 1 200 km sjezdovek. Jsou zde některá z nejkrásnějších panoramat v Dolomitech. Tato oblast je oblíbená nejen v zimě, ale i v létě, kdy se návštěvníci mohou vydat na nezapomenutelné výlety do hor.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528