Zpět na výpis

Zrenovovaný apartmán v Daiano ve Val di Fiemme

2
ID: IT0590

Vynikající nabídka! Lyžařský apartmán v italských Alpách v údolí Val di Fiemme…

Čtěte více

6 617 450 Kč

245 000 €

224 808 £

287 615 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Perfektní příležitost k získání cenově výhodného 2-lůžkového pěkně zrekonstruovaného apartmánu v Daiano ve Val di Fiemme v italských Dolomitech. Jedná se o prostorný a světlý byt, který se nachází ve druhém patře staršího venkovského domu a těží ze samostatného přístupu přes vnější schodiště. Interní renovace byla provedena v roce 2013, kdy byl vytvořen moderní, chytře navržený prostor. Byt o rozloze 104 m2 je vybaven kuchyní, dvěma prostornými ložnicemi v podkroví s veluxovými okny, dvěma koupelnami a další jednou místností. Byt je zařízen a plně vybaven nábytkem. Jeho součástí je také sklep. Daiano je malá vesnice 3 km od Cavalese, 5 km od Alpe Cermis a 12 km od lyžařských terénů Pampeago. Nejbližší přístupový bod ke slavnému okruhu Sellaronda je asi 40 / 50min jízdy. Údolí Val di Fiemme s více než 100 km sjezdovek je součástí velkého lyžařského areálu Dolomiti Superski, možná největšího na světě, s 1 200 km sjezdovek. Jsou zde některá z nejkrásnějších panoramat v Dolomitech. Tato oblast je oblíbená nejen v zimě, ale i v létě, kdy se návštěvníci mohou vydat na nezapomenutelné výlety do hor.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247