Zpět na výpis

Zrenovovaná vila se zahradou na Sicílii

3 1 000m
ID: IT0598

Pěkná, nedávno zrenovovaná vila s depandancí a zahradou v jednom z nejoblíbenějších letovisek na Siciílii…

Čtěte více

6 321 600 Kč

240 000 €

214 553 £

284 744 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato pěkná vilka se nachází v provincii Syrakusa, v jednom z nejkrásnějších sicilských přímořských letovisek Fontane Bianche asi 1 km od moře. Je obklopena krásnou zahradou o velikosti 2 237 m2 a její součástí je i dependance 35 m2. Nemovitost se nachází na klidném místě asi 1 km od romantického nedotčeného útesu a 2 km od krásné bílé pláže s pozvolným vstupem a krystalicky čistými vodami. Vila byla renovována v roce 2012 za použití vysoce kvalitních materiálů. Užitná plocha nemovitosti činí 130 m2. Architekt kladl důraz na otevřené velkorysé prostory, vzdušnost a dostatek světla. Najdete zde kuchyni, 2 ložnice, malou šatnu a 2 koupelny. Přístavba stojí hned vedle domu a skládá se z garáže a ložnice s koupelnou. Nemovitost je obehnána dlouhými verandami, z jedné z nich vede zděné schodiště na terasu 110 m2. Je zde i krytá veranda o rozloze 70 m2. Dům je také vybaven teplou a studenou klimatizací v každém z pokojů a sporákem na pelety. Objekt je kompletně vybavený nábytkem, oplocený a přístupný přes příjezdovou bránu. Část pozemku je zpevněná a určená pro parkování. V další části najdete zahradu a malý borovicový háj. Nejbližší město Cassibile je vzdáleno zhruba 2 km. Další města jako např. Syrakusa, nebo Avola do 13 km. Za cca 40 minut se dostanete na letiště Catania a do 80 minut na Etnu a Taorminu. Samotné letovisko Fontane Bianche patří k velmi oblíbeným místům na Sicílii. Je charakteristické krásnými bílými plážemi a útesy, které z něj činí ráj pro milovníky potápění a rybaření.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247