Zpět na výpis

Zrenovovaná středomořská vila, Duna Verde

3 1 250m
ID: IT0659

Pěkná zrenovovaná vila se zahradou umístěná v soukromé rezidenci s bazénem a tenisovým kurtem v Duna Verde pouhých 250 metrů od pláže...

Čtěte více

7 337 400 Kč

280 000 €

241 568 £

336 980 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato pěkná zrenovovaná vila se nachází v klidné oblasti v Duna Verde v soukromé rezidenci s bazénem pro děti a tenisovým kurtem zhruba 250 metrů od pláže. K vile patří i udržovaná soukromá zahrada. Vila je dvoupodlažní a uvnitř se nachází obývací pokoj s krbem,kuchyň a malá koupelna s pračkou v přízemí. V prvním patře je spací zóna a najdete zde 2 dvoulůžkové pokoje, 1 ložnici, koupelnu se sprchou a velkou terasu. Duna Verde je malé letovisko zhruba 8 km od historického centra Caorle. Jedná se o populární turistickou oblast plnou hotelů a golfových hřišť. Nacházejí se zde nádherné písečné duny a piniové háje. Vyhlášená je i místní pláž, která má 9 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247