Zpět na výpis

Zrekonstruovaný statek v jedinečné lokalitě u Luccy

4
ID: IT0410

Krásná rustikální vila zasazená uprostřed typické toskánské krajiny nabídne novému majiteli nejen klid, ale veškerý komfort a blízkost služeb v Lucce...

Čtěte více

25 735 000 Kč

1 000 000 €

864 287 £

1 112 288 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nádherný statek po kompletní rekonstrukci se nachází na krásném, kopcovitém místě s výhledem na město Lucca, které je vzdálené pouhých 4,5 km. Pisa s mezinárodním letištěm je jen 10 km daleko. Dům o ploše 400 m² s pozemkem o ploše 25 000 m². Hlavní dům se skládá v přízemí ze vstupní chodby, velké obytné kuchyně, jídelny, pracovny, vinného sklípku (k dokončení), prádelny a verandy. V prvním patře je jedna ložnice s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, dále 3 ložnice, sauna a koupelna. Na pozemku je také samostatná přístavba o ploše 120 m². Na pozemku je olivový háj se 300 stromy. Možnost vybudování bazénu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247