Zpět na výpis

Zrekonstruovaný řadový dům blízko moře, Porto Santa Margherita

2 1 200m
ID: IT0501

Nově zrekonstruovaný řadový dům v krátké docházkové vzdálenosti k moři, s vlastním bazénem a tenisovým kurtem, Los Nidos, Porto Santa Margherita, Benátsko...

Čtěte více

4 267 725 Kč

165 000 €

148 722 £

187 214 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Nabízená nemovitost se nachází v oblíbené části Los Nidos klidného přímořského letoviska Caorle - Porto Santa Margherita, které leží na pobřeží Jaderského moře 70 km severně od Benátek. Letiště v Benátkách je přitom dosažitelné autem v čase 50 minut. Nově zrekonstruovaný řadový dům, který je vzdálený od moře pouhých 200m, má vlastní bazén a tenisový kurt. V rámci provedené rekonstrukce byly vyměněny všechny podlahy, okna a elektrické a vodovodní instalace. Dům ještě nebyl nikdy pronajímán. Z přízemí domu je možný vstup na zahradu, která je ohraničená brankou pro pěší a hustým keřem, který zajišťuje maximální soukromí. Dále se zde nachází krásná veranda s prostorem pro grilování, ideální pro lení venkovní občerstvení. Vnitřní prostor v přízemí sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a z komory. V prvním patře se nachází klimatizovaný prostor pro spaní sestávající z ložnice s dvoulůžkem a s balkónem, a dále z ložnice s palandami s možností dvou samostatných postelí. V tomto podlaží se také nalézá koupelna. Dům je vhodný jak pro vlastní rekreační užívání, tak pro pronájmy s možností zaručeného příjmu! Caorle – Porto Santa Margherita je kromě letecké dopravy přes Benátky dostupné i jízdou autem, která z Prahy trvá zhruba 8 a půl hodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247