Zpět na výpis

Zrekonstruovaný apartmán v rezidenci s bazénem v Lignano Sabbiadoro

3 1
ID: IT1102

Zrekonstruovaný byt nabízí zajímavou polohu a pohodlné prostředí kondominia včetně bazénu, zahrady a parkovacího místa. Ideální jako rekreační byt či investice.

Čtěte více

6 065 640 Kč

249 000 €

215 851 £

272 687 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Třípokojový apartmán o velikosti 78 m2 se nachází v rezidenční vesničce v Lignanu ve velmi dobré poloze mezi Sabbiadorem a Pinetou. Komplex se rozkládá na ploše cca 5000 m2 a zahrnuje celkem 5 obytných budov. Ve vnitřní části areálu je zahrada a bazén se společným prostorem na opalování. Vnější prostory jsou vyhrazeny pro parkování.

Byt se nachází ve druhém a posledním patře budovy. V roce 2022 prošel rekonstrukcí a je ve skvělém stavu. V bytě je obývací pokoj s posezením, jídelním stolem a otevřeným kuchyňským koutem. Z obývacího pokoje se vychází na terasu na jižní straně budovy, na kterou je přístup i z ložnice. K dispozici je ještě jedna ložnice s výhledem do zahrady. K nemovitosti patří vyhrazené parkovací stání s vjezdem přes automatickou bránu.

Byt má nová okna i okenice, vstupní dveře jsou bezpečnostní. Zcela nová je kuchyňská linka včetně spotřebičů. Byt je vybaven pračkou a myčkou. Na terase je vyměněno zábradlí. Obývací pokoj a ložnice jsou orientovány na jih a poskytují tak dostatek přirozeného světla po celý den. V bytě klimatizace.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846