Zpět na výpis

Zrekonstruovaný apartmán v první linii v Santa Ponsa

2 ano 5m
ID: SP0607

Zrekonstruovaný zařízený byt v první linii, pár kroků od pláže, s terasou a prostornou garáží v Santa Ponsa na Mallorce…

Čtěte více

7 515 125 Kč

295 000 €

252 414 £

350 633 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný byt se nachází v první linii v Santa Ponsa na Mallorce a poskytuje výhled na záliv. Jen pár kroků od apartmánu se nachází pláž Santa Ponsa, nedaleko jsou i golfová hřiště, bary a supermarkety.

Apartmán je orientovaný na jihozápad, je zařízený a má 2 ložnice a 1 koupelnu. Byt je po kompletní rekonstrukci. Světlá kuchyně je propojena s jídelnou, ze které je vstup na terasu. Užitná plocha bytu je 65 m2, z toho 9m2 má terasa. K bytu navíc náleží prostorná podzemní garáž, kterou lze použít i jako sklad.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247