Zpět na výpis

Zrekonstruovaný apartmán v 1. linii v Santa Ponsa

1 1 ano 50m
ID: SP0622

Zrekonstruovaný útulný apartmán v první linii s nádhernými výhledy na moře, se společným bazénem a zahradou v Santa Ponsa na Mallorce...

Čtěte více

5 591 300 Kč

230 000 €

191 286 £

260 946 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento útulný apartmán se nachází v první linii u moře v Santa Ponsa. Vzdálenost od pláže je pouhých 50 m a velmi blízko jsou také autobusové zastávky, obchody, zdravotnická střediska, školy, dětská hřiště, bary a restaurace. Tato oblast má velmi dobré dopravní spojení.

Byt se nachází v 9. patře a má užitnou plochu 50 m2. Součástí je velký dvoulůžkový pokoj, koupelna, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj se vstupem na terasu, která nabízí neuvěřitelný výhled na moře. Byt je zrekonstruovaný a vybavený parketami, okny s dvojitým zasklením a vestavěnými skříněmi. Nemovitost je orientovaná na jihozápad a v domě je výtah.

Majiteli apartmánu jsou k dispozici dobře udržované zahradní plochy, nádherný společný bazén a parkoviště.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247