Zpět na výpis

Zrekonstruované podkroví v soukromé rezidenci, Duna Verde

2 1 390m
ID: IT0603

Zrekonstruovaný podkrovní byt na prodej v oblasti Duna Verde/Caorle v soukromém rezortu s bazénem a nedaleko pláží a veškeré občanské vybavenosti...

Čtěte více

4 813 200 Kč

180 000 €

164 807 £

212 325 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovaný podkrovní byt, který se nachází v budově umístěné v soukromé rezidenci, která má vynikající polohu cca 390 metrů od pláže a 400 metrů od historického centra Caorle. Rezidence má bazén pro dospělé a děti, společné zelené plochy a vlastního domovníka. Byt se nachází v druhém a zároveň posledním patře budovy. Skládá se z velkého obývacího pokoje s rozkládací pohovkou se dvěma lůžky, otevřené kuchyně a jídelního koutu, 2 dvoulůžkových ložnic, koupelny s oknem a terasy s grilem. Nemovitost byla kompletně zrekonstruována včetně elektrických a instalatérských sítí, je vybavena tepelným čerpadlem a zařízena v námořnickém stylu. Duna Verde je nejoblíbenější částí Caorle. Je to menší a klidnější rezort situovaný mezi Caorle a Eraclea Mare. Toto letovisko bývá označováno jako nejzelenější v severním regionu. Najdete zde nádherné písečné duny a zelené piniové oblasti, které jsou chráněny zákonem. Určitě vás uchvátí i 9 km dlouhá pláž. V letovisku panuje čilý ruch a nabízí mnoho sportovního vyžití včetně golfu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247