Zpět na výpis

Zrekonstruované podkroví v soukromé rezidenci, Duna Verde

2 1 390m
ID: IT0603

Zrekonstruovaný podkrovní byt na prodej v oblasti Duna Verde/Caorle v soukromém rezortu s bazénem a nedaleko pláží a veškeré občanské vybavenosti...

Čtěte více

4 590 000 Kč

180 000 €

153 250 £

214 036 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovaný podkrovní byt, který se nachází v budově umístěné v soukromé rezidenci, která má vynikající polohu cca 390 metrů od pláže a 400 metrů od historického centra Caorle. Rezidence má bazén pro dospělé a děti, společné zelené plochy a vlastního domovníka. Byt se nachází v druhém a zároveň posledním patře budovy. Skládá se z velkého obývacího pokoje s rozkládací pohovkou se dvěma lůžky, otevřené kuchyně a jídelního koutu, 2 dvoulůžkových ložnic, koupelny s oknem a terasy s grilem. Nemovitost byla kompletně zrekonstruována včetně elektrických a instalatérských sítí, je vybavena tepelným čerpadlem a zařízena v námořnickém stylu. Duna Verde je nejoblíbenější částí Caorle. Je to menší a klidnější rezort situovaný mezi Caorle a Eraclea Mare. Toto letovisko bývá označováno jako nejzelenější v severním regionu. Najdete zde nádherné písečné duny a zelené piniové oblasti, které jsou chráněny zákonem. Určitě vás uchvátí i 9 km dlouhá pláž. V letovisku panuje čilý ruch a nabízí mnoho sportovního vyžití včetně golfu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846