Zpět na výpis

Zrekonstruovaná vila jen 700 metrů od moře v Ligurii, San Remo

4 1 ano 700m
ID: IT0377

Okouzlujíc vila po kvalitní rekonstrukci leží jen 700 metrů od pláží v Ligurii…

Čtěte více

47 250 000 Kč
1 750 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Okouzlující vila na Italské riviéře v San Remu byla nedávno kompletně zrekonstruována s pomocí těch nejkvalitnějších materiálů a za použití elegantních designových prvků. Nachází se prakticky v centru města a jen 700 metrů od moře. Může se pochlubit nádherným výhledem na město a také na modré moře. Uvnitř vily neleznete halu, příjimací pokoj se vstupem na krytou terasu, jídelnu, kuchyň, ložnici s vlastní koupelnou a šatnou, dále 3 ložnice, 2 koupelny, posilovnu a pracovnu. Na zahradě je vám k dispozici garáž nebo bazén. Dům je velký 300 m², pozemek má 1300 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247