Zpět na výpis

Zemědělská usedlost s pozemky u zálivu Baratti

4 1 700m
ID: IT0654

Zrenovovaná zemědělská usedlost s rozsáhlým pozemkem a možností turistického pronájmu nebo zemědělského podnikání nedaleko moře…

Čtěte více

22 619 350 Kč

890 000 €

756 930 £

1 004 902 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji panoramatickou zemědělskou usedlost, která se nachází nedaleko zálivu Baratti a je obklopena 21 ha půdy. Statek ponořený do zeleně má exkluzivní polohu v srdci Etrusského pobřeží nedaleko hradu Populonia a pár minut jízdy od moře. Statek byl kompletně obnoven a přestavěn v roce 1992 z původní zříceniny z 60. let a vede k němu přístup po 1,5 km dlouhé silnici. Nemovitost má užitnou plochu 309 m2 a skládá se ze dvou samostatných jednotek - jedné v přízemí a druhé v prvním patře. Přízemí má plochu 135 m2 rozdělenou do čtyř místností: kuchyně, koupelny a technické místnosti a dvou oddělených místností o celkové ploše 65 m2. První patro je přístupné přes vnější schodiště a má užitnou plochu 104 m2. Najdeme zde velký obývací prostor s otevřenou kuchyní, 2 ložnice a koupelnu. Z obývacího pokoje je přístup na 44 m2 velkou terasu s malým skladem/technickou místností. Pozemek tvoří 21 ha lesů a orné půdy, která není v současné době využívána. Podle nedávno schváleného zákona, který umožňuje obnovu původních zemědělských činností, je ale možné půdu znovu k tomuto účelu využít. Na pozemku se nacházejí ještě 3 přístavby o celkové ploše asi 350 m2 ke kompletní rekonstrukci, které mohou být využity k zemědělským účelům nebo k turistickému pronájmu. Ideální poloha nemovitosti tomu nahrává. Hlavní vzdálenosti jsou: Barattský záliv (1,7 km), hrad Populonia (3 km), San Vincenzo (8 km), Bolgheri (40 km), Castagneto Carducci (32 km), Suvereto (18 km), Campiglia Marittima (14 km), termální lázně Venturina (10 km), park Val di Cornia a Piombino s přístavem a trajekty na ostrov Elba (9 km).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247