Zpět na výpis

Zcela nový byt v Calpe s výhledem na moře a Penon

3 ano 500m
ID: SP0107

Tento nedávno dokončený byt má klimatizaci i topení a díky své centrální poloze nedaleko od pláže je vhodný pro celoroční užívání nebo pronájem….

Čtěte více

6 013 125 Kč

225 000 €

205 458 £

266 244 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento byt o ploše 125m2 se nachází jen 500m od pláže. Byl nedávno dokončen a nikdy nebyl používán. Skládá se ze 3 ložnic, 2 koupelen, obývacího pokoje a kuchyně. Z terasy je krásný výhled na moře a skálu Penon. Součástí je i podzemní parkování a úložná místnost (sklep).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247