Zpět na výpis

Zcela nový byt kousek od pláže v Bibione

1 400m
ID: IT0352

Nový, moderně zařízený byt s terasou leží jen 400 metrů od pláže v Bibione a nedaleko…

Čtěte více

3 319 815 Kč

129 000 €

111 493 £

143 485 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zcela nový byt (59 m2) se nachází jen 400 m od moře v letovisku Bibione. Obchody, restaurace a jiné služby jsou k dispozici v těsné blízkosti. Apartmán má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici se 4 lůžky, koupelnu se sprchovým koutem a terasu. Velmi nízké náklady a příspěvky do fondu kondominia. Možnost dokoupit garáž a sklep/skladovací prostor. Bibione je přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře vzdálené asi 85 km severovýchodně od Benátek. Bibione je typické svými dlouhými , písečnými plážemi, které se pozvolna svažují do hloubky. Bibione nabízí prostor pro klidný odpočinek pro rodiny s dětmi, naleznete zde však i mnoho barů, restaurací nebo diskoték. Bibione leží asi 750 km od Prahy. Mezinárodní letecké spoje létají z Prahy do Benátek, odkud do Bibione jezdí taxi nebo kyvadlová autobusová doprava, cesta trvá přibližně 1 hodinu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247