Zpět na výpis

Zcela nový byt kousek od pláže v Bibione

1 400m
ID: IT0352

Nový, moderně zařízený byt s terasou leží jen 400 metrů od pláže v Bibione a nedaleko…

Čtěte více

3 421 080 Kč

129 000 €

116 462 £

156 830 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zcela nový byt (59 m2) se nachází jen 400 m od moře v letovisku Bibione. Obchody, restaurace a jiné služby jsou k dispozici v těsné blízkosti. Apartmán má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici se 4 lůžky, koupelnu se sprchovým koutem a terasu. Velmi nízké náklady a příspěvky do fondu kondominia. Možnost dokoupit garáž a sklep/skladovací prostor. Bibione je přímořské letovisko na pobřeží Jadranského moře vzdálené asi 85 km severovýchodně od Benátek. Bibione je typické svými dlouhými , písečnými plážemi, které se pozvolna svažují do hloubky. Bibione nabízí prostor pro klidný odpočinek pro rodiny s dětmi, naleznete zde však i mnoho barů, restaurací nebo diskoték. Bibione leží asi 750 km od Prahy. Mezinárodní letecké spoje létají z Prahy do Benátek, odkud do Bibione jezdí taxi nebo kyvadlová autobusová doprava, cesta trvá přibližně 1 hodinu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247