Zpět na výpis

Zcela nové luxusní apartmány v Mühlbachu in Hochkönig

1-3
ID: AT0116

Úžasný nový projekt investičních apartmánů v Mühlbachu v oblasti Hochkönig…

Čtěte více

2 970 180 Kč - 11 701 485 Kč

116 000 € - 457 000 €

104 798 £ - 412 867 £

130 106 $ - 512 571 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná šance ke koupi investiční apartmny ve zcela novém projektu v tradičním městečku Mühlbach v oblasti Hochkönig.

POLOHA: Oblast Hochkönig je jednou z nejkrásnějších částí Rakouska s impozantním masivem Hochkönig a fascinující kulisou malebných vesnic a pohádkových údolí včetně Dienten, Mühlbach a Maria Alm. Oblast je příjemná pro návštěvu v jakémkoliv ročním období. V zimě zde najdete přes 120 km dokonale udržovaných sjezdovek - lyžování v Hochkönigu je zcela výjimečné, protože celková plocha je dobře rozložena a nabízí různá a rozmanitá panorama. Königtour je jednou z nejkrásnějších lyžařských sjezdovek a jízda po ní je jedním z nejsilnějších zážitků z dovolené v rakouských Alpách. Ohromující krajina je ideální i pro běh na lyžích. Populární je zde i snowtubing a curling. Na jaře a v létěsotva najdete klidnější a mírumilovnější místo než Hochkönig - i v letní sezóně jsou možnosti pro aktivní zábavu nespočetné - od lezení a pěší turistiky po cykloturistiku, golf a rodinné zábavní parky - každý si tu najde to své!

Komplex bude umístěn v srdci vesnice, takže se budete cítit součástí komunity. Lyžařské vleky jsouv krátké docházkové vzdálenosti stejně jako obchody, restaurace a další zařízení v bezprostřední blízkosti.

APARTMÁNY & USPOŘÁDÁNÍ: Projekt se bude skládat z 39 moderních jedno-, dvou- a tříložnicových apartmánů. Každý apartmán bude mít vlastní terasu nebo balkon s krásným výhledem na okolní alpské vrcholky. Potenciální majitelé si mohou vybrat mezi vyhrazeným podzemním parkovištěm, nebo krytými či nekrytými parkovacími místy. Některé apartmány budou opatřeny soukromou saunou. Komunální zařízení bude obsahovat restauraci, kde si hosté budou moci vychutnat snídani. Interiér bude mít útulný alpský vzhled s nejmodernějšími spotřebiči a domácí technologií. Kupující si mohou vybrat podlahy, nábytek a další prvky z řady různých designů tak, aby vyhovovaly jejich osobnímu vkusu.

VLASTNÍ UŽITÍ: Developerský projekt je mistrovským dílem známého developera se solidními výsledky úspěšných alpských projektů se záměrem investic do nemovitostí. Všechny apartmány nabízejí kombinaci osobního využití a plně řízeného pronájmu. To znamená, že kupující mohou využít apartmán několik týdnů ročně a po zbytek času je pronajímán návštěvníkům a turistům prostřednictvím místní správcovské agentury. Očekávaný čistý výnos z pronájmu činí zhruba 4-5%. Správcovská agentura nabídne komplexní služby majitelům od marketingu nemovitosti až po úklid a péči o hosty.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247