Zpět na výpis

Zcela nové horské ski-in ski-out chalety v Sankt Lambrechtu

2
ID: AT0114

Zcela nové a velmi moderní ski-in ski-out horské chalety v Sankt Lambrechtu jsou umístěny přímo v srdci oblasti Murau přímo u sjezdovky...

Čtěte více

9 934 740 Kč - 11 675 880 Kč

388 000 € - 456 000 €

350 531 £ - 411 964 £

435 181 $ - 511 449 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherně vybavené, a právě dokončené zcela nové ski-in ski-out horské chaty na prodej v Sankt Lambrechtu umístěné přímo u svahu v lyžařském středisku Grebenzen v rakouském Štýrsku. Zcela nový projekt se nachází přímo u sjezdovky v horském ráji Grebenzen, v tradičním městečku Sankt Lambrecht. Lyžařské středisko Grebenzen – St. Lambrechtse nachází ve Štýrsku a nabízí kolem 25 km lyžařského terénu. Tento areál zimních sportů se nachází v nadmořské výšce od 1,010 do 1,870 m a je zasazen do překrásné krajiny národního parku Zirbitzkogel-Grebenzen, který se vyznačuje nedotčenou panenskou přírodou, divokými stržemi, smaragdovými řekami, svěží zelení a nekonečnými lesy a alpskými loukami. Jeho divoká syrová příroda tak potěší všechny milovníky zimních i letních outdoorových aktivit. V bezprostřední blízkosti se nacházejí kavárny, restaurace a obchůdky, ve kterých se můžete zrelaxovat. Nedaleký hotel Naturpark Hotel Lambrechterhof nabízí bazén, saunu a různé léčebné procedury. Středisko je snadno dostupné autem z Prahy (5 hod), Brna (4,5 hod přes Vídeň), nebo Českých Budějovic (4 hod přes Dolní Dvořiště). Projekt se skládá z 22 exkluzivních horských chat postavených v nejmodernějším stylu za použití vysoce kvalitních přírodních materiálů v elegantním a moderním designu. Každá z chat má dvě patra a její rozloha je přibližně 170 m2. V přízemí se vždy nachází garáž, studovna a další extra pokoj. Horní patro je s rozmyslem navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí na co největším obytném prostoru. Najdete v něm velký otevřený obývací pokoj s integrovanou kuchyní a jídelnou, moderní koupelnu s odděleným WC a dvě velké vzdušné ložnice. K dispozici je také prostorná terasa o rozloze 40 m2 s jedinečným výhledem do kouzelné krajiny. Je zde i možnost přidat saunu. Interiéry chat mohou být vybaveny tak, aby vyhovovaly specifickému vkusu každého z vlastníků. Na výběr je ze dvou možností osobního využití. Nemovitost může být využita buď jako kombinace rekreačního domu a investice do nemovitostí. To znamená, že vlastník má nemovitost k dispozici pro soukromé účely 4 týdny v roce. Po zbytek roku se o provoz nemovitosti bude starat místní profesionální agentura, která zajistí vše potřebné okolo pronájmu. Nemovitost může sloužit i jako soukromá rezidence vlastníka bez pronájmu turistům.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247