Zpět na výpis

Zcela nová exklusivní vila blízko Vale de Lobo

4 1 5 900m
ID: PT0205

Zbrusu nová exklusivní vila jen 10 minut jízdy od krásných pláží ve Vale de Lobo

Čtěte více

139 782 500 Kč

5 500 000 €

4 677 660 £

6 210 072 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato exklusivní vila se nachází v zóně prestižního střediska Vale do Lobo, oblasti známé díky nerušenému výhledu na golf a oceán. Vila je na vyvýšeném pozemku a byla nedávno dokončena podle nejvyšších standardů. Tím pádem tato jedinečná nemovitost nabízí to nejlepší co se týče stylového a pohodlného bydlení.

Dům má 4 ložnice a 6 koupelen. Otevřené obytné prostory této vily jsou obklopeny rozsáhlými posuvnými okny, které zdůrazňují nádherný výhled. Budova je postavená na 3 podlažích a s velkou střešní terasou nabízí elegantní vstupní halu s krbem, kuchyni s jídelním koutem a barem. Vila nabízí prostornou vířivku v výhledem na celé údolí Vale do Lobo a golfová hřiště až k oceánu. V přízemí vily je rovněž možnost vlastí herny, kina a tělocvičny. Celý komplex je doplněn prostornou garáží, kam se vejdou až 3 auta.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247