Zpět na výpis

Zbrusu nové vilky v Porto Pozzo

3 1 500m
ID: IT1249

Zbrusu nové vilky v Porto Pozzo jen 500 metrů od pláže

Čtěte více

15 664 300 Kč

620 000 €

530 705 £

660 746 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V krásné lokalitě Porto Pozzo mezi Palau a Santa Teresa di Gallura vzniká zbrusu nový projekt moderních vilek. Centrum Porto Pozza s malebným přístavem se nachází jen pár minut od nemovitosti a najdete zde vše potřebné včetně kaváren, restaurací a obchůdků. Písčitá pláž Porto Pozzo je vzdálena jen 8 minut pěšky. Jedná se o poměrně komorní projekt s celkově pouze 6 vilami. Aktuálně nabízíme ke koupi poloviny dvojdomku o výměře asi 135m2 s možností soukromého bazénu. Jednotky se skládají z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny, 3 ložnic a 2 koupelen. Každá vilka bude mít k dispozici příjemnou terasu s výhledem na moře a souostroví La Maddalena. Samozřejmostí je také parkovací místo. Vilky se již staví.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528