Zpět na výpis

Zbrusu nové dvojdomky v Trepalle u Livigna

2
ID: IT0728

V prodeji nyní mále pěkné vilky a dvojdomky na zakázku v populárním Livignu oblasti Trepalle pouhých 10 minut chůze od vleku. Neváhejte brzy se prodají!

Čtěte více

17 085 000 Kč

670 000 €

570 432 £

796 689 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V krásné panoramatické poloze v lokalitě Trepalle nedaleko Livigna jen 10min chůze k lyžařskému vleku jsou nabízeny tyto vily a dvojdomky. Livigno se nachází v oblasti Alta Valtellina a díky své nadmořské výšce (1,816 až 2,798m n.m.) nabízí ideální podmínky pro lyžování a další sporty. Lyžuje se zde od konce listopadu do začátku května na celkem 115km perfektně upravených terénů. Středisko je také populární díky možnosti duty-free nákupů. Vilky budou postaveny na objednávku, takže je možná individualizace dle přání klienta. Domky budou stát v krásné poloze v lokalitě Trepalle. Na prodej jsou buď menší vilky nebo dvojdomky o celkové rozloze asi 120m2 plus sklepy, balkony a půda. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a WC, v prvním patře pak najdete 2 ložnice, koupelnu a další WC.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528