Zpět na výpis

Zbrusu nové designové horské chalety, Kirchberg

4
ID: AT0104

Nové lyžařské chalety v Kirchbergu v blízkosti sjezdovek a stezek pro horská kola, pěší turistiku a běžkování, blízko proslulého letoviska Kitzbühel…

Čtěte více

92 729 700 Kč

3 590 000 €

3 225 269 £

4 082 132 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Ke koupi je nabízen jeden ze dvou designových ski-in ski-out horských chaletů, jejichž výstavba má být dokončena koncem roku 2018. Jsou budovány v letovisku Kirchberg v oblasti Kitzbühelských Alp v Rakousku. Kirchberg je od Prahy vzdálený necelých 5 hodin jízdy autem. Nedaleké proslulé lyžařské letovisko Kitzbühel je vzdálený pouze 8 minut autem. Nabízené chalety se nacházejí na jižním okraji Kirchbergu, v blízkosti vleků Gaisberg a Maierl. Centrum idylického alpského města je přitom v bezprostřední blízkosti a najdete zde obchody, restaurace a další zázemí. Nemovitosti jsou přístupné po dobře udržované cestě. Pozemek má fantastické umístění na úbočí, čímž poskytuje nezakrytý výhled na okolní hory, který je obzvlášť krásný za časného ranního slunce. Každý chalet bude třípodlažní, přístupný pomocí výtahu a schodiště. V horním podlaží bude situován otevřený obývací prostor s moderní kuchyní, jídelním prostorem a krbem. V přízemí se bude nacházet hlavní ložnice doplněná šatnou a luxusní koupelnou. Najdeme zde také další ložnici. Ve vzdušném a světlém suterénním prostoru se budou nacházet 2 další ložnice a útulný wellness prostor ideální pro relaxaci. V přístřešku pro auta budou dvě parkovací místa. Celý vnitřní a vnější prostor byl pečlivě promyšlen a propojen do souvislého celku kombinujícího moderní a tradiční prvky, čímž by měl být vytvořen vysoce estetický a přitom útulný obytný prostor. K vybavení by tak mělo náležet například krásné designové osvětlení, plynové vytápění v podlaze, dřevěné dveře a trámy, vysoce kvalitní dubové podlahy, kovové prvky, video intercom, alarm systém, moderní koupelnové vybavení, a další vybavení podporující komfort svých budoucích uživatelů. Malebné městečko Kirchberg se nachází v srdci Kitzbühelských Alp jen 6 kilometrů od Kitzbühelu. Působivý kostel stojící na kopci uprostřed města přispívá ke krásné scenérii a dává městu jeho jméno. V létě si mohou milovníci pěší turistiky a jízdy na horských kolech užívat krásné přírody díky široké síti stezek všech stupňů obtížnosti. Najdeme zde také malebné jezero, tenisové kurty a mnoho dalších atraktivních rekreačních aktivit. V zimě je Kirchberg okouzlující se svojí romantickou zimní krajinou, kterou je možné objevovat na bezpočtu stezek pro běžkové lyžování a pěší turistiku. Milovníky lyžování zase jistě potěší široká škála sjezdovek pro všechny stupně obtížnosti. Tato úžasná nemovitost se může stát pro své budoucí vlastníky ideálním alpským rekreačním místem a v době jejich nepřítomnosti zdrojem atraktivních příjmů z pronájmu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247