Zpět na výpis

Zbrusu nová vila s bazénem v Porto San Paolo

5 1 ano 1 500m
ID: IT1278

Zcela nová vila v panoramatické poloze v Porto San Paolo s bazénem jen 15 minut jízdy od letiště v Olbii

Čtěte více

24 370 000 Kč

1 000 000 €

868 156 £

1 094 789 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Velmi prostorná nedávno dokončená samostatná vila s bazénem se nachází v panoramatické poloze v oblíbeném středisku Porto San Paolo mezi Olbií a San Teodorem. Letiště Costa Smeralda v Olbii je vzdáleno je n 15 minut jízdy autem, takže je jednoduché se sem dostat taxíkem nebo veřejnou dopravou bez nutnosti vlastního vozidla. Hlavním lákadlem domu je panoramatická poloha s výhledem na moře a příjemný bazén s relaxační zónou. Nemovitost charakterizují čisté elegantní linie a světlé prostory. Interiér je rozložen na dvou poschodích a je možné ho využívat jako dvě samostatné jednotky. V přízemí najdete kuchyni s jídenou, 2 ložnice a 2 koupelna a v prvním patře pak obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice a 2 koupelny. K dispozici je příjemná zahrádka a parkování.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528