Zpět na výpis

Zavedený hotel 200m od vleků

28
ID: AT0140

Zavedený hotel po rekonstrukci v klasickém rakouském stylu s velmi dobrou návratností necelých 200m od spodní stanice vleků v centru příjemné obce s celoročním turistickým ruchem...

Čtěte více

39 997 750 Kč

1 550 000 €

1 391 613 £

1 702 901 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Prodej zavedeného tříhvězdičkového hotelu v centru půvabné alpské obce jen kousek od vleků. Hotel nabízí ubytovní pro více než 50 osob + ubytování pro personál a apartmán vlastníka. Dále jsou zde 2 restaurace, letní terasa, velká profesionální kuchyně s pizza troubou, wellness a parkování. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí, jsou zde nové koberce, boiler,nové hotelové TV, LED osvětlení, profesionální prádelna s mandlem, nový systém topení, výtah. Je zařízen v klasickém rakouském alpském stylu. většina pohodlných, dobře vybavených pokojů nabízí nádherný panoramatický výhled na alpský masiv. Hotel nabízí velmi slušnou úroveň zisku a je možné ho převzít s veškerým personálem. Důvodem prodeje je odchod do důchodu majitele. Hotel je v centru obce, pár kroků od veškeré občanské vybavenosti a necelých 200m od vleků. Lyžařská oblast nabízí sjezdové i alpské lyžování. V létě jsou zde turistické trsy, cyklistické stezky a v okolí je několik jezer, pořádá se zde známý festival a sportovní akce v zimě i v létě.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247