Zpět na výpis

Zavedený alpský penzion v Ötztal

11
ID: AT0190

Slunný, zavedený penzion se nachází v centru městečka a má krásný výhled na okolní hory s dobrou dostupností k vlekům...

Čtěte více

39 820 250 Kč

1 490 000 €

1 360 585 £

1 763 128 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný, slunný penzion se nachází v městečku Ötz s nádherným výhledem na Ötztal. Nemovitost má dobrou polohu – je blízko centra, ale zároveň má dobrý výhled.

POLOHA: Tato nemovitost se nachází ve městě Ötz v údolí Ötztal na úpatí hory Acherkogel. Ötz je oblíbené dvousezónní letovisko, které láká návštěvníky po celý rok díky své krásné scenérii a nabídce outdoorových aktivit. Mezi místní zajímavosti patří jezero Piburg, soutěska Auer, vodopád Stuiben a vodopád na Tumpenbachu. Město leží v lyžařské oblasti Hochoetz-Kühtai s více než 45 km sjezdovek. Známější Sölden je jen 45 minut autem a nabízí dalších 145 km sjezdovek.

NEMOVITOST: Dům má 2 snídaňové místnosti a 8 pokojů. Všechny pokoje mají koupelnu a jeden z nich dokonce i kuchyň. Kromě pokojů jsou v domě další 3 samostatné apartmány. Plocha pozemku je 941 m². K dispozici je parkovací plocha pro minimálně 8 aut. Dům má také terasu s krásným výhledem a sklepní prostory v suterénu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247