Zpět na výpis

Zavedený alpský penzion v Ötztal

11
ID: AT0190

Slunný, zavedený penzion se nachází v centru městečka a má krásný výhled na okolní hory s dobrou dostupností k vlekům...

Čtěte více

37 875 800 Kč

1 490 000 €

1 279 761 £

1 804 985 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento krásný, slunný penzion se nachází v městečku Ötz s nádherným výhledem na Ötztal. Nemovitost má dobrou polohu – je blízko centra, ale zároveň má dobrý výhled.

POLOHA: Tato nemovitost se nachází ve městě Ötz v údolí Ötztal na úpatí hory Acherkogel. Ötz je oblíbené dvousezónní letovisko, které láká návštěvníky po celý rok díky své krásné scenérii a nabídce outdoorových aktivit. Mezi místní zajímavosti patří jezero Piburg, soutěska Auer, vodopád Stuiben a vodopád na Tumpenbachu. Město leží v lyžařské oblasti Hochoetz-Kühtai s více než 45 km sjezdovek. Známější Sölden je jen 45 minut autem a nabízí dalších 145 km sjezdovek.

NEMOVITOST: Dům má 2 snídaňové místnosti a 8 pokojů. Všechny pokoje mají koupelnu a jeden z nich dokonce i kuchyň. Kromě pokojů jsou v domě další 3 samostatné apartmány. Plocha pozemku je 941 m². K dispozici je parkovací plocha pro minimálně 8 aut. Dům má také terasu s krásným výhledem a sklepní prostory v suterénu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247