Zpět na výpis

Zavedená restaurace jen kousek jízdy od ledovce Mölltal

ID: AT0221

Ojedinělá nabídka - prodej zavedené a výborně situované restaurace se 2 samostatnými apartmány jen kousek od střediska Ankogel-Mallnitz a ledovce Mölltal

Čtěte více

9 409 500 Kč

369 000 €

314 163 £

438 774 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Zavedená klasická alpská restaurace jen 15 minut jízdy od ledovce Mölltal a 10 minut jízdy od oblasti Ankogel - Mallnitz.

POLOHA: Nemovitost se může pochlubit vynikající polohou na trase hojně navštěvované cyklistické stezky vedoucí přes Alpy směrem k Jadranu v obci Obervellach, která leží na úpatí národního parku Vysoké Taury. V obci a v okolí je vešekerá infrastruktura - obchody, škola, lékaři, hotely atd. Lyžařské středisko Ankogel - Mallnitz je dostupné autem během 10 minut, k ledovci Mölltal se dostanete zase během 15 minut. Kromě lyžování v zimě, nabízí oblast i nespočet sportovních aktivit v létě - přes pěší túry, cykloturistiku, jízdu na koni, plavání, tenis, raftig až po kaňoning. V létě je také možné koupání v jezeře Milstätter See, které je vzdálené cca 25 minut jízdy.

NEMOVITOST: Nemovitost s pozemkem o velikosti cca 1100 m2 sestává z restaurace a dvou samostatných apartmánů umístěných v horním patře budovy. Restaurace (cca 100 m², celkem 100 míst k sezení) se nachází v přízemí a má profesionální kuchyň se všemi potřebnými spotřebiči a vybavením (nerezové pracovní stoly, trouby, plynové i elektrické sporáky, grilovací desky, myčky, ledničky atd.), dvě samostatné jídelny, obě s barem, a krásnou sluneční terasu s krytým grilem. Restaurace se prodává včetně veškerého vybavení. V přízemí jsou také toalety pro hosty a skladovací prostory.

V první patře jsou dva apartmány dohromady o ploše 200 m2, které lze buď pronajímat turistům, nebo používat pro svou vlastní potřebu. V suterénu jsou různé skladovací prostory, komory a kotelna. Celá nemovitost je vytápěna systémem dálkového vytápění.

V přední části budovy je prostorné parkoviště a příjemná venkovní terasa (cca 30-70 míst k sezení) s grilem. U budovy je také další krytý prostor pro skladování. Za domem je pak zahrada se samostatnou garáží.

Hlavními výhodami této zavedené restaurace jsou poloha, vybavení zahrnuté v ceně a velmi dobrý stav, nový majitel tedy může restauraci převzít a bez vysokých investic pokračovat v jejím provozu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247