Zpět na výpis

Zařízený apartmán blízko centra Schladmingu

1
ID: AT0212

Pěkný a zařízený apartmán určený k turistickému pronájmu v kombinaci s vlastním užíváním majitelem je umístěn přímo v centru Schladmingu, v pěší dostupnosti od lanovky na Planai...

Čtěte více

7 656 725 Kč

295 000 €

255 250 £

357 891 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Tento zařízený apartmán se nachází v přízemí a je situován cca 3 minuty chůzce od hlavního náměstí v centru Schladmingu. K údolní stanici Planai je možné se dostat pěšky. Místní lyžařská oblast nabízí 123 km vždy skvěle upravených sjezdovek.

NEMOVITOST: Apartmán z roku 1992 s plochou 50 m² sestává z velkého obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a samostatné toalety. Prostor je ideální pro ubytování 4 osob (spaní je možné také na rozkládací pohovce v obývacím pokoji). K bytu patří parkovací stání v podzemní garáži a prostor v suterénu. V suterénu domu je k dispozici také sauna.

POUŽITÍ:Byt je užíván k turistickému pronájmu, který může nový majitel převzít.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528