Zpět na výpis

Zámek s vlastní pláží v Toskánsku, Piombino

7 ano 20m
ID: IT0173

Jedinečná historická vila, která patřila sestře Napoleona a na jejímž opevnění se podílel i Leonardo da Vinci, přímo nad moře a s vlastním přístupem k němu…..

Čtěte více

396 150 000 Kč

15 000 000 €

13 577 475 £

18 099 785 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Historická vila (800 m²) přímo u moře v Piombinu s nádherným výhledem na Elbu a ostrovy toskánského souostroví, který je možno obdivovat z velkých oken vily nebo z velké terasy nad mořem. Historická vila pocházející původně z 15.století prošla rekonstrukcí v roce 1805, kdy patřila Elise Baciocchi Bonaparte, sestře francouzského generála Napoleona Bonaparte. V roce 1502 byla obehnána zdmi podle projektu Leonarda da Vinciho, když zde pobýval jako vojenský inženýr. Vila byla součástí fortifikace města Piombina. Celková plocha interiéru je cca. 800m2. Do přízemí s vejde velkým hlavním vchodem do prostorné vstupní haly, ze které je vstup do obývacího pokoje s velkou terasou směrem na moře, jídelny s výhledem na vnitřní zahradu, kuchyně, koupelny a prádelny. V prvním patře jsou 4 ložnice s příslušenstvím, studovna a další malá ložnice. 2 velké ložnice mají přístup na terasu francouzskými okny. V podkroví je půda, která je nevyužívaná. Vila obklopuje menší zahradu (300m2), ze které vedou schody dolů na další zahradu přímo nad mořem. Zahrada je uzpůsobena k posezení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247